Szabadhegyi Reformátusok Alapítványa

Cím: 9028 Győr, József A. u. 31.

Dr. Gutay Zoltán elnök
Telefon: +36209553952
E-mail: drgutayz@gmail.com

Győr-Szabadhegyi Református Egyházközség honlapja IDE kattintva érhető el.

Téglajegy

A Segédlelkészi lakás felújítási munkálatainak befejezésének, valamint az új gyülekezeti terem építési munkálatainak támogatása céljából téglajegy vásárolható az alábbi címletekben.

Emellett limitált számban, 100 db VIP téglajegy kerül kibocsátásra egyenként 100.000 forint értékben.

Téglajegy vásárlásra Istentisztelet után, vagy hivatali időben van lehetőség a Győr-Szabadhegyi Református Egyházközség templomában vagy weboldalunkon keresztül.

Felhívjuk Tisztelt Adományozóink figyelmét, hogy a Téglajegyek átadására az Istentiszteleti alkalmakat követően kerül sor!

Érték:  1 000 Ft

Érték:  5 000 Ft